ZDKCT50K Low Voltage 100/200/300/400/500/700/1000/1200-2000A-5A Ac Ct Meters Sensors Current Transformer 1Pcs(300A 5A)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
23
quantity
Product details
Category
Sensor BlocksZDKCT50K Low Voltage 100/200/300/400/500/700/1000/1200-2000A-5A Ac Ct Meters Sensors Current Transformer 1PcsCoil Structure : ToroidalModel Number : ZDKCT50KCoil Number : AutotransformerUse : CurrentRated primary current : 200A 300A 400A 500A 600A 800A 1000A 1500A 2000ARated output current : 5A
  • Sensor Blocks
Color 300A 5A